Wyjazdy firmowe

Chcesz wynagrodzić swoim pracownikom wysiłek jaki wkładają w osiągane przez firmę sukcesy? Podkreślić, że są największym aktywem przedsiębiorstwa? Zmotywować ich do dalszej pracy?

Doskonale wiemy, że gwarancją sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa jest integracja i motywacja wszystkich jego pracowników.

Przekonaj się, jak łatwo zbudować atmosferę i stworzyć team, o jakim marzy każdy pracownik i pracodawca. Jako profesjonalny organizator wyjazdów pomożemy ci w tym. Stworzymy indywidualny program integracyjny, specjalnie dla Twojego zespołu. Dobierzemy odpowiednie gry, szkolenia oraz atrakcje rekreacyjno-turystyczne, które wpłyną pozytywnie na relacje w firmie. Dostosujemy elementy logistyki wydarzenia i dopasujemy się do Twojego budżetu. Wynikiem naszej wspólnej pracy będzie program integracyjny skrojony na miarę, specjalnie pod Twój zespół pracowników.

Hotele

Najlepsze hotele w regionie
w ciekawych lokalizacjach

Tylko od Ciebie zależy, które ośrodki narciarskie wybierzesz na zimowe, firmowe wyjazdy na narty. Do wyboru w naszej ofercie znajdują się ośrodki w Austrii, Włoszech i Polsce. Firmowe wyjazdy narciarskie i snowboardowe to idealny sposób na ciekawą zabawę oraz aktywne spędzanie czasu w gronie znajomych, rodziny lub współpracowników.

Szkolenia narciarsko-snowboardowe na najwyższym poziomie dzięki zatrudnianiu profesjonalnej kadry która zapewni Państwu bezpieczeństwo na najwyższym poziomie podczas wyjazdu.

Integracja na sportowo! Wiemy, że jednym z najlepszych sposobów na integrację zespołu są zajęcia sportowe. Imprezy sportowe to doskonała forma imprez integracyjnych pracowników. Wspólny wysiłek, rywalizacja oraz determinacja w dążeniu do celu wyzwalają ukrywane za biurkiem emocje.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych aktywności sportowych: Curling, bike event, spływy kajakowe, kursy windsurfingowe i keitsurfingowe, zawody gokartrowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej?


W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy.

Telefon: +48 606 625 375
E-mail: kontakt@aquafun-md.pl

Strona korzysta z plików cookies, dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce..

zamknij