Nauka pływania w Czerwionce-Leszczynach - rejestracja

Aby zapisać dziecko na zajęcia grupowe należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.


Dane rodzica/opiekuna prawnego


Uczestnicy


W związku z zaistniałą sytuacją związaną z pandemią COVID-19 zwracam się o:


Zgody formalne

Organizacja zajęć:

Zajęcia nauki i doskonalenie pływania prowadzone są w grupach we wszystkich stopniach zaawansowania raz w tygodniu (soboty lub niedziele) po 45 min.
Uczestnicy zostają zakwalifikowani do odpowiedniej grupy według poziomu zaawansowania. W miarę czynionych postępów są indywidualnie awansowani do grup programowo wyższych.

AQUAFUN nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione w szatniach i na terenie niecki basenu.

Warunki uczestnictwa:

Przed rozpoczęciem zajęć uczestnik bądź opiekun prawny w przypadku osób niepełnoletnich, zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszenia wraz z oświadczeniem o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w zajęciach ruchowych w wodzie.

Uczestnik (oraz opiekun prawny) zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem szkoły oraz pływalni w której odbywają się zajęcia.

Przed rozpoczęciem kursu należy dokonać opłaty zgodnie z przedstawionym na stronie harmonogramem. Po dokonaniu opłaty uczestnik otrzymuje kartę wstępu na zajęcia.

Warunki ogólne i koszty zajeć:

Do udziału w zajęciach upoważnia wykupiony i ważny karnet wstępu.
W przypadku nieobecności dziecka nie ma możliwości obniżenia opłaty oraz nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Zasada ta wynika z faktu, że firma AquaFun ponosi opłaty związane z rezerwacją toru dla ucznia bez względu na jego obecność.

Jedyną możliwościa obniżenia opłaty w następnym okresie rozliczeniowym jest jest nieobecnośc 2 tygodniowa i dłuższa spowodowana kontuzją lub chorobą - warunkiem jest przedstawienie prowadzącemu lub właścicielowi zwolnienia lekarskiego.

Aby zapisać dziecko na zajęcia grupowe należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Strona korzysta z plików cookies, dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce..

zamknij