Nauka pływania w Żorach

Szkoła pływania Aquafun to profesjonalna nauka pływania dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów pływania, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Nasze zajęcia prowadzimy na basenie Aquarion z wyłączeniem dni wolnych, okresów świątecznych, ferii zimowych i wakacji letnich.

Zajęcia grupowe:

Zajęcia odbywają się w grupach 6-8 osobowych - koszt zajęć grupowych 25zł.

Uczestnicy sami opłacają wejście na basen.

Cena zawiera:

  • rezerwację torów
  • jeden firmowy czepek dla nowego uczestnika

Płatności:

Opłatę należy uiścić za każdy miesiąc z góry przelewem na konto 72 1140 2004 0000 3602 7548 7891 tytułem "Imię i nazwisko dziecka"

Rejestracja

Aby zapisać dziecko na zajęcia grupowe należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

wstecz

Organizacja zajęć:

Zajęcia nauki i doskonalenie pływania prowadzone są w grupach we wszystkich stopniach zaawansowania raz lub dwa razy w tygodniu po 45 min. Uczestnicy zostają zakwalifikowani do odpowiedniej grupy według poziomu zaawansowania. W miarę czynionych postępów są indywidualnie awansowani do grup programowo wyższych.

AQUAFUN nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione w szatniach i na terenie niecki basenu.

Warunki uczestnictwa:

Przed rozpoczęciem zajęć uczestnik bądź opiekun prawny w przypadku osób niepełnoletnich, zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszenia wraz z oświadczeniem o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w zajęciach ruchowych w wodzie.

Uczestnik (oraz opiekun prawny) zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem szkoły oraz pływalni w której odbywają się zajęcia.

Przed rozpoczęciem kursu należy dokonać opłaty za dany miesiąc z góry (w zależności od ilości sobót wypadających w danym miesiącu).

Aby zapisać dziecko na zajęcia grupowe należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy.