Nauka pływania w Żorach

Szkoła pływania Aquafun to profesjonalna nauka pływania dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów pływania, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Nasze zajęcia prowadzimy na basenie Aquarion z wyłączeniem dni wolnych, okresów świątecznych, ferii zimowych i wakacji letnich.

Nauka pływania to niewątpliwie proces, który wymaga poświęcenia ze wszystkich stron, dlatego w Szkole Pływania AQUAFUN mamy odpowiedni PLAN:

Zajęcia przewidziane dla najmłodszych (4-6 lat) uczestników naszych zajęć. Poprzez zabawę i różnego rodzaju formy ruchowe w wodzie, dzieci stopniowo będą nabierały pewności siebie w środowisku wodnym. Dzieci oprócz przyjmowania prawidłowej pozycji w wodzie, wydechów oraz skoków i wślizgów będą opanowywały podstawowe elementy pływania na brzuchu i plecach. Tutaj ich nieodłącznym przyjacielem na jakiś czas będzie "makaron".

SEKCJA A

Przygotowana z myślą o dzieciach starszych, tj. od 6-ego roku życia, oswojonych z wodą. W programie, ćwiczenia prawidłowej pracy nóg w kraulu i na grzbiecie, nurkowanie i ćwiczenia oddechowe, wprowadzenie do pracy ramion w kraulu i całościowe opanowanie stylu grzbietowego.

SEKCJA B

Na tym etapie dzieci, które opanują założenia programowe z sekcji A uczyć się będą całościowej techniki pływania kraulem, a także prawidłowych schematów oddychania w dotychczas opanowanych stylach. W miarę wzmacniania się gorsetu mięśniowego Państwa pociech zostaną im przekazane podstawy pływania żabką, a także zasady prawidłowego wykonywania nawrotów w pływaniu na piersiach i grzbiecie.

SEKCJA C

Celem dydaktycznym na tym etapie jest całościowe opanowanie stylów grzbietowego, kraula oraz żabki. Doskonalenie nawrotów (faza podwodna), nauka skoków startowych oraz wprowadzenie do stylu motylkowego – wraz z nawrotami.

SEKCJA D

Dzieci, które zostaną objęte szkoleniem w sekcji D będą wtajemniczane w świadomą kontrolę swojego ciała w celu perfekcyjnego opanowania techniki pływania wszystkimi stylami. Dopracowywane będą również skoki startowe oraz nawroty, natomiast obciążenie treningowe zdecydowanie będzie wzrastać wraz z poczynionymi przez dzieci postępami.

Poziomy zaawansowania dla dzieci

Wierzymy, że solidne przygotowanie techniczne naszych podopiecznych przyczyni się do osiągania przez nich sukcesów nie tylko sportowych, a ciężka praca włożona w trening, będzie wspaniałym źródłem życiowych doświadczeń na przyszłe dorosłe życie.

Cennik 2019/2020

Zajęcia grupowe
 • 25 zł/zajęcia.
 • Opłata miesięczna za dany miesiąc z góry (25 zł x ilość zajęć w danym miesiącu)
 • Jeden firmowy czepek pływacki dla nowego uczestnika
 • 45 minut w wodzie
 • 6-8 osób w grupie
 • Uczestnicy sami opłacają wejście na basen
Zajęcia indywidualne
 • 70 zł/zaj. I uczestnik
 • 100 zł/zaj. II uczestników
 • 120 zł/zaj. III uczestników
 • 45 minut w wodzie
 • Uczestnicy sami opłacają sobie wejście na basen

Kalendarz zajęć

Niezbędny ekwipunek:


 • ręcznik kąpielowy
 • klapki basenowe dla dziecka oraz rodzica
 • czepek
 • kąpielówki lub strój kąpielowy (dla naszych najmłodszych uczestników lub -tych, którzy szybko marzną zalecamy zakup pianki)
 • okularki do pływania
 • płyn pod prysznic

Dane do przelewu:


Aquafun Michał Dyrcz
ul. Główna 42E
44-230 Bełk

Numer konta:
mbank 72 1140 2004 0000 3602 7548 7891

Rejestracja

Aby zapisać dziecko na zajęcia grupowe należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

wstecz

Organizacja zajęć:

Zajęcia nauki i doskonalenie pływania prowadzone są w grupach we wszystkich stopniach zaawansowania raz lub dwa razy w tygodniu po 45 min. Uczestnicy zostają zakwalifikowani do odpowiedniej grupy według poziomu zaawansowania. W miarę czynionych postępów są indywidualnie awansowani do grup programowo wyższych.

AQUAFUN nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione w szatniach i na terenie niecki basenu.

Warunki uczestnictwa:

Przed rozpoczęciem zajęć uczestnik bądź opiekun prawny w przypadku osób niepełnoletnich, zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszenia wraz z oświadczeniem o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w zajęciach ruchowych w wodzie.

Uczestnik (oraz opiekun prawny) zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem szkoły oraz pływalni w której odbywają się zajęcia.

Przed rozpoczęciem kursu należy dokonać opłaty za dany miesiąc z góry (w zależności od ilości sobót wypadających w danym miesiącu).

Aby zapisać dziecko na zajęcia grupowe należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Strona korzysta z plików cookies, dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce..

zamknij