O nas

AquaFun to firma, która powstała z pasji do sportu aktywnego wypoczynku oraz zamiłowania do przekazywania tych zainteresowań innym. W kręgu naszych zainteresowań pozostaje praca z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. 

Nasz zespól tworzą instruktorzy i instruktorki, opiekunowie, animatorzy, instruktorzy narciarstwa, trenerzy narciarstwa instruktorzy tenisa ziemnego, instruktorzy tańca, instruktorzy piłki nożnej, instruktorzy Nordic Walking, instruktorzy pływania, ratownicy wodni WOPR, przewodnicy turystyczni i inni. Ludzie, potrafiący dzielić się i przekazywać swoją wiedzę innym.

certyfikat

Nauka Pływania

Oferujemy naukę i doskonalenie pływania dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Dzielimy się dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi - z nowoczesnym podejściem oraz wysoką jakością prowadzonych szkoleń. Zajęcia prowadzimy na basenach w Żorach i Czerwionce-Leszczynach.

Summer Camp

Prawdziwy relaks w najlepszym wydaniu.

Niesamowita przygoda w gronie rówieśników. Dzieci nie tylko będą zażywać kapieli wodnych czy słonecznych ale skorzystają też z wielu dodatkowych atrakcji. Obozy Summer Camp to świetny sposób na wspaniałą zabawę oraz okazja spędzenia wakacji bardzo aktywnie.

Narciarstwo

Uczy samodzielnego myślenia i orientacji w otaczającym nas świecie, ćwiczy koncentrację i silną wolę, pozwala budować zdrowe i aktywne postawy życiowe. Można poznać wielu nowych wspaniałych przyjaciół. Zajęcia narciarskie pozwalają na opanowanie i rozwijanie podstaw narciarstwa, dzięki temu w górach możemy cieszyć się w pełni urokami białego szaleństwa. Szkółka narciarska prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe. Narciarstwa uczymy od pierwszych ślizgów na śniegu. Ciekawe i pełne zabawy zajęcia prowadzimy wykorzystując szereg pomocy dydaktycznych typu grzybki, kolorowe bramki, specjalne miękkie tyczki. Nauka narciarstwa z nami to wspaniała zabawa i gwarancja szybkich sukcesów na stoku bez stresu i łez.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową wyjazdów szkółki narciarskiej na stoki w Polsce w soboty lub niedziele.

Winter Camp

Zimowe szaleństwo dla małych i dużych

Przygoda, którą zarówno mali jak i duzi pasjonaci białego szaleństwa mogą przeżyć wspólnie. Bardzo dobre dopasowanie grup pod względem weryfikowanych umiejętności, małe grupy szkoleniowe. Wykwalifikowana kadra wychowawców i instruktorów narciarstwa oraz snowboardu będzie czuwać nad bezpieczeństwem podopiecznych.

Praca

Prowadzimy zajęcia nauki pływania, zajęcia z narciarstwa i snowboardu organizujemy obozy letnie, zimowe oraz wyjazdy rodzinne w Alpy. Poszukujemy animatorów, instruktorów pływania, instruktorów narciarstwa i snowboardu.

Szukamy ludzi otwartych lubiących pracę z dziećmi nie bojących się wyzwań.

Dołącz do Naszego zespołu

Wyslij swoje CV kontakt@aquafun-md.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie 606625375