Nauka pływania

Aquafun prowadzi zajęcia zarówno dla osób, które pragną nauczyć się pływać od podstaw, jak i dla osób potrafiących pływać, które chcą poprawić swoją technikę i szybkość.

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorska dostosuje poziom zajęć do potrzeb i umiejętności każdego z adeptów. Naszym celem jest propagowanie pływania wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Stawiamy nacisk na profesjonalizm i jakość przekazywanej wiedzy, co przekłada się na szybki postęp w szlifowaniu umiejętności oraz bardzo dobre wyniki naszych podopiecznych.

Zajęcia prowadzimy dla dzieci od 5 roku życia.

Nasze baseny

Basen w Czerwionc
Basen w Czerwionce
zapisy na sezon 2023/2024
zapisy od 10 sierpnia!
Basen w Żorach
Basen w Żorach
zapisy na sezon 2023/2024
zapisy od 10 sierpnia!
Basen w Szczygłowicach
Basen w Szczygłowicach
zapisy na sezon 2023/2024
zapisy wkrótce!

Pytania i odpowiedzi

Zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości kursantów. Zajęcia grupowe zróżnicowane są ze względu na wiek i umiejętności. Każde dziecko przydzielone ma odpowiednią grupę tak aby jak najwięcej skorzystało z lekcji.

Na zajęcia grupowe lub indywidualne najprościej zapisać się przez formularz zgłoszeniowy "REJESTRACJA ON-LINE" dostępny na stornie internetowej www.aquafun-md.pl w zakładce "nauka pływania", „wybierając basen który nas interesuje”

Zajęcia grupowe oraz indywidualne przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia. Jest to umowna granica wieku gdzie dziecko powinno wykonywać polecania instruktora. Są dzieci które w wieku 3-4 lat koncentrują się, słuchają i korzystają z zajęć. Zdarzają się również dzieci starsze, które nie są jeszcze gotowe na zajęcia, dlatego decyzja należy do rodziców.

Zajęcia grupowe oraz indywidualne trwają 45min.

Zajęcia prowadzone są w grupach od 8 do 10 osób.

Od rodziców zależy czy chcą być blisko przy dziecku, pływać obok na torze, czy obserwować dziecko np. z kawiarni. Zalecamy aby na pierwszych zajęciach dzieci najmłodszych rodzice byli obecni aby pomóc dzieciom w adaptacji w nowym miejscu.

Do odpowiednich grup kursanci dobierani są pod względem wieku (dzieci) oraz umiejętności. Podczas rozmowy telefonicznej nasz instruktor zada pytania które pozwolą dobrać odpowiedni poziom oraz ustalić dogodną dla Państwa godzinę. Wszystko zweryfikują również pierwsze zajęcia. Jeśli okaże się, że kursant trafił do nieodpowiedniej grupy instruktor zaproponuje zmianę grupy.

Na zajęcia dla dzieci powyżej 5 roku życia, młodzieży i dorosłych należy zabrać:

  • ręcznik
  • klapki
  • okularki pływackie (takie, które nie zatykają nosa)
  • czepek (wyjątkiem jest pływalnia w Morawicy, gdzie czepek nie jest wymagany, ale i tak polecamy go używać)
  • jeśli dzieci marzną na basenie, można rozważyć zakup pianki do pływania

W przypadku nieobecności na zajęciach można ją zgłosić wysyłając e-mail na adres kontakt@aquafun-md.pl najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem zajęć.

Nieobecne zajęcia można następnie odrobić w innym terminie, na dowolnej pływalni, na której prowadzimy zajęcia nauki pływania po wcześniejszym ustaleniu.

Strona korzysta z plików cookies, dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce..

zamknij