Nauka pływania w Żorach - rejestracja

Aby zapisać dziecko na zajęcia grupowe należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.


Dane rodzica/opiekuna prawnego


Uczestnicy


Zgody formalne

Organizacja zajęć:

Zajęcia nauki i doskonalenie pływania prowadzone są w grupach we wszystkich stopniach zaawansowania raz lub dwa razy w tygodniu po 45 min. Uczestnicy zostają zakwalifikowani do odpowiedniej grupy według poziomu zaawansowania. W miarę czynionych postępów są indywidualnie awansowani do grup programowo wyższych.

AQUAFUN nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione w szatniach i na terenie niecki basenu.

Warunki uczestnictwa:

Przed rozpoczęciem zajęć uczestnik bądź opiekun prawny w przypadku osób niepełnoletnich, zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszenia wraz z oświadczeniem o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w zajęciach ruchowych w wodzie.

Uczestnik (oraz opiekun prawny) zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem szkoły oraz pływalni w której odbywają się zajęcia.

Przed rozpoczęciem kursu należy dokonać opłaty za dany miesiąc z góry (w zależności od ilości sobót wypadających w danym miesiącu).

Aby zapisać dziecko na zajęcia grupowe należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Strona korzysta z plików cookies, dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce..

zamknij